O nas

pieskiNasz sklep powstał z miłości do psów. Jesteśmy właścicielami dwóch czworonogów, niezwykle aktywnych i bardzo wybrednych. Dotychczas karmiliśmy psy karmą marketową, do czasu gdy nie pojawiły się problemy zdrowotne.
Po rozmowie z hodowcami i z weterynarzem, otworzyły nam się oczy. Okazało się, że karmy marketowe zawierają najczęściej do 4% mięsa i nie zapewniają naszym pupilom zdrowia i dobrej kondycji.

Producenci karmy, których polecamy w naszym sklepie to najbardziej renomowane firmy na rynku. Karmy te najczęściej kupowaliśmy w sklepach internetowych, ale niestety często zdarzało się że zapominaliśmy o kolejnym zamówieniu i przez kilka dni byliśmy zmuszeni posiłkować się karmą marketową lub kupować dobre jakościowo produkty w sklepach stacjonarnych, co niestety wiąże się z wysoką ceną produktu oraz targaniem ciężkich puszek i worków.

Dlatego właśnie wymyśliliśmy Dog’s Box. Główną ideą jaka nam przyświecała było uproszczenie procesu zakupu, tak aby nie tracić cennego czasu na siedzenie przed monitorem i wyszukiwanie odpowiedniej karmy dla swojego psa spośród tysięcy pozycji asortymentowych. Uważamy, że zakup powinien być prosty. Udało nam się to zrealizować poprzez skomponowanie zestawów Dog’s Box (opartych o produkty najlepszych na rynku producentów), a klientom którzy chcą wybierać sami poszczególne produkty, umożliwiamy wygodny sposób filtrowania produktów w naszym sklepie, tak aby cały proces maksymalnie uprościć.

Do tych wszystkich udogodnień postanowiliśmy dołożyć opcję Regularnej Dostawy, tak aby klienci nie musieli się martwić o kolejne zamówienia. Naszym pomysłem było to, aby karma dla Waszych i naszych psów była w domu zawsze dostępna – jak prąd i woda 🙂 Dodatkowo w związku z tym, że los bezdomnych i potrzebujących psów leży nam na sercu, postanowiliśmy dzięki m.in Waszym zamówieniom pomagać potrzebującym psom w schroniskach w całym kraju.

Mamy nadzieję, że nasz sklep spełni Państwa oczekiwania oraz trafi w gusta Waszych czworonogów! Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie oraz pomysły na nowe produkty.

Zapraszamy!

Magda & Jacek